DINAMIKA PRIJEMNOG ISPITA

posted in: Novosti, Prijemni, Škola | 0

DINAMIKA PRIJEMNOG ISPITA

za upis učenika u Školu za tekstil i dizajn u Leskovcu

područje rada Kultura, umetnost i javno informisanje

Školska 2015/2016. godina

23 – 26. maj (subota, nedelja, ponedeljak, utorak) od 9 do 15 č – PRIJAVLJIVANJE KANDIDATA ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA

4. jun (četvrtak) u 10 č – ISTICANJE SPISKA KANDIDATA SA RASPOREDOM POLAGANJA PO UČIONICAMA

5. jun (petak) od 10 do 13 č – prijemni ispit iz CRTANJA.

Kandidati su u obavezi da kod sebe imaju đačku knjižicu sa overenom fotografijom. Radi se četiri školska časa (180 minuta) bez pauze.

Potreban materijal: blok br. 5 (obezbeđuje škola), olovke, gumice, selotejp traka, štapić za viziranje (obezbeđuje kandidat)

6. jun (subota)  od 10 do 13 č – prijemni ispit iz SLIKANJA.

Potreban materijal: blok br. 5 (obezbeđuje škola), tempere, paleta, četke, posuda za vodu (obezbeđuje kandidat).

7. jun (nedelja) od 10 do 13 č – prijemni ispit iz VAJANJA.

Potreban materijal: glina i tabla (obezbeđuje škola), špahtle, nožić,  krpa, posuda za vodu sa prskalicom (obezbeđuje kandidat).

11. jun (četvrtak) od 8 č – isticanje PRELIMINARNIH REZULTATA PRIJEMNOG ISPITA

11. jun (četvrtak) od 8 do 12 č – podnošenje eventualnih žalbi

11. jun (četvrtak) od 12 do 16 č – rešavanje eventualnih žalbi

12. jun (petak) – 12 č – isticanje KONAČNIH REZULTATA PRIJEMNOG ISPITA